Gram Bistro event
Gram Bistro event
4,8 / 234 voturiSome love us because we’re social, easy-going and friendly. Some for the delicious food. For some we’re the go to spot for drinks and talks. In other words, Gram is the comfy type of place, where you can hang out daily, from breakfast till late night dinner and drinks. Our menu is modern, diverse and globally inspired.
The kitchen is open every day between 9:00 and 22:00.
Breakfast is served between 9 and 11:00 and all day during weekends.
Program
- Luni - Vineri
- 08:30 - 00:00
- Sâmbătă - Duminică
- 10:00 - 00:00
Caracteristici
Păreri despre Gram Bistro
Am fost cu un grup de prieteni sa luam un brunch. Au doar meniu online, nimic fizic (unul din noi are o problema de vedere) si chiar si cel online nu e deloc intuitiv.
Servirea a fost buna. dar mancarea mediocra (concluzie de la toti 4 care am mancat). Am mancat alta data aici si a fost mai buna. De exemplu omleta mancata de mine era uscata si ternă. In plus, la o omleta cu avocado si somon (deci sanatoasa) au trantit niste chipsuri deasupra. Buzz kill.
Review-ul este strict pentru meniul de brunch.
Mancarea e buna: suficient de variata cat sa ai ce sa alege, dar nu exagerat de de varita cat sa iti dea dureri de cap si sa iti pui intrebari despre cat de fresh sunt ingredientele.
Locatia este foarte placuta(Piata Victoriei, aproape de metrou) si are o terasa cu multe mese suficient de departe de artera principala cat sa nu mananci printre fum de diesel sau benzina.
Singurul motiv pentru care nu pot oferi 5/5 o reprezinta ospatarii. Am mai fost la ei, de cele mai multe ori a fost OK, dar ultima data am dat de o domnisoara care s-a suparat ca am intrebat-o politicos cat mai asteptam dupa mancare la peste 30 de minute dupa ce am comandat.
Mancare extraordinar de gustoasa si la preturi corecte, servire atenta si prietenoasa, gama variata de bauturi. Ne-a placut foarte mult.
Multumim pentru vizita si pentru feedback! Va mai asteptam cu drag.
Multumim pentru timpul de a ne scrie o recenzie. Va asteptam cu drag si cu alta ocazie.
Multumim pentru vizita! Va mai asteptam cu drag.
Multumim pentru ca ne-ati ales si va mai asteptam!
Very good food and atmosphere! The photo exhibition on the wall looks very nice! 🙂
Thank you for taking the time to write a review and for your feedback. Looking forward to welcoming you again!
Multumim pentru vizita! Va mai asteptam cu drag.
Multumim pentru timpul de a ne scrie o recenzie. Va asteptam cu drag si cu alta ocazie.
Atmosfera relaxanta si mâncare excelentă. Combinația perfectă pentru o seară de duminică.
Multumim pentru vizita si pentru feedback! Va mai asteptam cu drag.
Multumim pentru timpul de a ne scrie o recenzie. Va asteptam cu drag si cu alta ocazie.
Multumim pentru recenzie si va mai asteptam cu drag!
Oua tari, absolut toata mancarea rece, timpul de servire foarte mare (40 minute +)
Multumim pentru timpul de a ne scrie o recenzie si ne cerem scuze pentru situatia din acesasta dimineata cand am fost foarte aglomerati si au fost perioade cand am avut intarzieri la mese. Ne vom pregati mai bine pentru urmatorul weekend cu soare.