Eggspress -50%
Eggspress -50%
4,5 / 216 voturiEggspress este o retea de brutarii si patiserii de inspiratie franco-italiana, tip bistro/cafe, care combina conceptul fast-casual cu o atmosfera rafinata.
Locatiile Eggspress sunt recunoscute pentru ambianta confortabila, decorul elegant inspirat din stilul traditional francez si italian, si pentru produsele de calitate, preparate proaspat zilnic.
Oferim o gama larga de produse de panificatie si patiserie inspirate din traditiile frantuzesti si italiene, proaspat preparate.
Ziua, Eggspress înseamnă brunch și bucuria lucrurilor simple.
Seara povestea continuă cu Eggscellent by Night: un meniu internațional, cu peste 40 de preparate create pentru a transforma serile în experiențe de savurat și împărtășit.
Program
- Luni - Duminică
- 09:00 - 01:00
Caracteristici
Păreri despre Eggspress
Experienta placuta. Chelneri amabili, mancarea si narghileaua foarte bune. Un plus foarte marea ( nu stiu daca a fost greseala sau nu ) la baie exista o sticla cu spirt, fiind gravida lucrul acesta mi a placut foarte mult.
Am venit pentru pizza sau panini. Nu ati avut nici pizza și nici panini deloc. Am mâncat ce aveati, dar nu ne-a plăcut. Foarte scump, canitate mică, porțiile nu băteau cu gramajul din meniu și nimic special, pâinica aia mică, tare și uscată...se găsește la magazin pâinică făcută și crocantă, doar pui niște ou pe ea. Servirea greoaie rău. Mi s-a părut slabuț tare. Nu cred că vom mai reveni, poate pentru desert. Nu e treaba mea ca și client event-ul vostru, dacă vreți să vă respectați ca restaurant, vă pregătiți înainte să nu rămâneți fără ingrediente, sau mai luați pe factură sau spuneți înainte, când ajunge clientul că nu aveți produsele de pe meniu, nu dupa ce isi comandă băuturile. Oricum, eu vizitez restaurante zilnic sau comand iar de data asta, nu recomand.
Buna ziua, azi am avut parte de o vizita sub asteptari. Am asteptat dupa pizza inferno 1.15h, iar pizza a venit rece, fara busuioc, iar crusta era mai mare fata de alte vizite la eggspress, sosul si toppingurile fiind foarte putine. Si pe langa asta, nu am primit-o pe cea inferno cu salam picant, ci pizza milano, cu salam nepicant. Eu cred ca am mancat comanda altui client, dar ospatarul a zis ca intr-adevar este comanda mea cu salam picant. Pentru adolescenti si elevi stiam ca limonada este gratis, insa pe nota erau trecute, chiar daca am adus carnetele de elev. Eggs and fries foarte bun, insa lafel de reci.
Mancare buna, dar personal foarte apatic si neprietenos. One and done.