Asian Lab

4,5 / 136 voturi
Asiatică, Thailandeză
Bulevardul Mărășești 12, Carol, București

Asian Lab

4,5 / 136 voturi
Asiatică, Thailandeză
Bulevardul Mărășești 12, Carol, București
Rezervă o masă online

Restaurant Asiatic cu preparate iconice din bucătarii asiatice populare (Thailanda, Vietnam, Japonia, Taiwan), care se concentrează pe a oferi o experiență de street food asiatic, cu mâncare buna, Porții generoase și prețuri accesibile oricui dorește sa încerce. 

+ vezi mai mult

Vezi cum se ajunge la "Asian Lab"

Păreri despre Asian Lab

4,5 / 136 voturi
Doar clienții care au rezervat o masă la "Asian Lab" pot lăsa o recenzie.

B Bianca
23 iunie 2026 22:35 Rezervat în data de 23 iunie 2026

C Corina
21 iunie 2026 19:47 Rezervat în data de 21 iunie 2026

A Antonio
20 iunie 2026 09:11 Rezervat în data de 19 iunie 2026

A Alina
18 iunie 2026 00:04 Rezervat în data de 17 iunie 2026

T Teodora
14 iunie 2026 19:54 Rezervat în data de 14 iunie 2026

D Dragoș
14 iunie 2026 19:25 Rezervat în data de 14 iunie 2026

PadThai 5/5
ButterChicken 4/5
Bao 2/5
Salate 4/5
Bere China 5/5
Bere Japonia 5/5

I Ioan
14 iunie 2026 18:13 Rezervat în data de 14 iunie 2026

O Octavian
14 iunie 2026 18:01 Rezervat în data de 14 iunie 2026

E Elena
14 iunie 2026 01:56 Rezervat în data de 13 iunie 2026

Experiența a fost dezamăgitoare. Servirea a lăsat de dorit, personalul nu a fost suficient de atent la nevoile clienților, iar calitatea mâncării a fost mult sub așteptări.

S Smaranda
13 iunie 2026 23:12 Rezervat în data de 13 iunie 2026

M Madalina
13 iunie 2026 09:11 Rezervat în data de 12 iunie 2026

L Lavinia
13 iunie 2026 08:27 Rezervat în data de 12 iunie 2026

V Valentin
13 iunie 2026 01:08 Rezervat în data de 12 iunie 2026

Locatia fff ocupata, am luat takeaway, dar mancarea proasta, fff putina carne, si multe paste fara gust, ma asteptam la ceva mai profi

A Andrei
12 iunie 2026 23:16 Rezervat în data de 12 iunie 2026

M Mara
12 iunie 2026 21:44 Rezervat în data de 12 iunie 2026

Am da mai mult de 5 stele daca am putea. Mancarea a fost exceptionala, fiecare fel in parte a fost special, iar staff-ul foarte amabil si primitor. Desi am ales sa stam pe terasa desi ploua, ownerul si stafful s-au asigurat constant ca ne este bine si ne-au gasit solutii atunci cand ploaia ne incomoda. A fost o experienta tare faina si vom reveni cat de curand. Multumim!