Ziua internațională a cafelei: giveaway pentru toate cardurile cadou achiziționate

De Ziua Internațională a Cafelei, ne-am gândit să sprijinim și mai mult afacerile mici. Fiecare achiziție de card cadou din 1 octombrie până în 4 octombrie, ora 11.00, intră automat în tombola pentru trei giveaways în valoare de 450 lei fiecare tot sub formă de card cadou pentru a savura o cafea din partea noastră în fiecare zi a lunii octombrie în oricare dintre cafenelele listate deja în programul ialoc, din București sau din restul țării.

Tot ce trebuie să faci este să achiziționezi un card cadou la oricare afacere mică, să ne urmărești pe rețelele sociale Facebook & Instagram și vei intra automat în tragerea la sorți. Câștigătorii vor fi aleși duminică, 4 octombrie, la ora 12.00, prin random.org. Întregul regulament al concursului este disponibil aici.

Tu cumperi un card cadou și noi te răsplătim cu o cafea pentru fiecare zi a lunii octombrie.

Sunt multe feluri în care fiecare dintre noi putem sprijini afacerile mici în această perioadă. Cel mai simplu și mai la îndemână este să cumperi acum un gift card sau un voucher pe care să îl folosești acum, să-l faci cadou sau să-l păstrezi pentru mai târziu.

Un card cadou achiziționat pentru susținerea afacerilor mici poate asigura supraviețuirea unui business care îți place. Și mai important decât atât, poate oferi o minima siguranță si protecție oamenilor care lucrează pentru aceste business-uri.

Știi un restaurant, o cafenea sau un boutique la care îți face plăcere să mergi?

Cumpără un voucher de la afacerile mici pe care vrei să le ajuți şi foloseşte-l acum sau mai târziu, după preferințe. 

Bonus la fiecare achiziție:

  • cu cardul Visa a unuia sau mai multor vouchere de +50 lei îți adăugăm 10 lei, iar pentru +100 lei îți adăugăm 25 lei 
  • cu cardul Visa de la Raiffeisen a unuia sau mai multor vouchere de +50 lei îți adăugăm 20 lei, iar pentru +100 lei îți adăugăm 50 lei .

Cafenelele pentru Ziua Internațională a Cafelei disponibile cu ialoc card cadou

iVy Specialty Coffeeshop – https://cadou.ialoc.ro/v/ivy-specialty-coffeeshop-20097

Coffee District – https://cadou.ialoc.ro/v/coffee-district-20048

Sheida – https://cadou.ialoc.ro/v/sheida-20019

Urbanist – https://cadou.ialoc.ro/v/urbanist-20056

Citrick Cafe – https://cadou.ialoc.ro/c/citrick-cafe-30

Pain au cafe – https://cadou.ialoc.ro/c/pain-au-cafe-30

First Coffee – https://cadou.ialoc.ro/v/first-coffee-20054

La Cocoselul Treaz – https://cadou.ialoc.ro/c/la-cocoselul-treaz-30

Garage Cafe – https://cadou.ialoc.ro/v/garage-cafe-20037

Contego The Coffee Factory – https://cadou.ialoc.ro/v/contego-the-coffee-factory-20036

DropShot Coffee Roasters – https://cadou.ialoc.ro/c/dropshot-coffee-roasters-50

Cafe de fleurs – https://cadou.ialoc.ro/c/cafe-de-fleurs

STEAM – https://cadou.ialoc.ro/c/steam-cofee-shop-configurabil

Ceramic Cafe – https://cadou.ialoc.ro/v/ceramic-cafe-20017

Out of Office – https://cadou.ialoc.ro/c/out-of-office-30

Ceainaria Infinitea – https://cadou.ialoc.ro/v/ceainaria-infinitea-20020

Two Minutes Coffeeshop – https://cadou.ialoc.ro/c/two-minutes-coffeeshop-30

Beans & Dots – https://cadou.ialoc.ro/c/beans-and-dots-config

ORYGYNS Specialty Coffee – https://cadou.ialoc.ro/v/orygyns-specialty-coffee-20126

Meron – https://cadou.ialoc.ro/v/meron-20069

Cafeneaua Mad Goat – https://cadou.ialoc.ro/v/cafeneaua-mad-goat-20012

Ceainaria GreenTea – https://cadou.ialoc.ro/v/ceainaria-greentea-20092

Bernschütz & Co – https://cadou.ialoc.ro/v/bernschutz-co-20011

Boiler Coffee Shop – https://cadou.ialoc.ro/v/boiler-coffee-shop-20083

Ganesha Caffe – https://cadou.ialoc.ro/v/ganesha-caffe-20013

PlayHut – https://cadou.ialoc.ro/v/playhut-20195

Caferino – https://cadou.ialoc.ro/c/caferino-50

Sibiu

AM PM Coffee and More – Sibiu – https://cadou.ialoc.ro/v/am-pm-coffee-and-more-sibiu-20024

Lumos coffee & brunch – https://cadou.ialoc.ro/v/lumos-coffee-brunch-20029

Amor Perfecto – https://cadou.ialoc.ro/v/amor-perfecto-20043

Cluj

Ceramic Cafe – https://cadou.ialoc.ro/v/ceramic-cafe-20017

Meron – https://cadou.ialoc.ro/v/meron-20069

Captain Bean ISAC – https://cadou.ialoc.ro/v/captain-bean-isac-20095

Caffeine Coffee To Go – https://cadou.ialoc.ro/c/caffeine-coffee-to-go-config

Brașov

Tekafe – https://cadou.ialoc.ro/v/tekafe-20057

Habitat Concept Room – https://cadou.ialoc.ro/c/habitat-concept-room-30

Cafe Central – https://cadou.ialoc.ro/c/cafe-central-30

Velo Coffee – https://cadou.ialoc.ro/c/velo-coffee-30

Refresh CoffeeShop – https://cadou.ialoc.ro/c/refresh-coffeeshop-30

Jurnal Cafe – https://cadou.ialoc.ro/c/jurnal-cafe-50

First Cup – Brasov – https://cadou.ialoc.ro/c/first-cup-brasov-30

Argeș

Frez – https://cadou.ialoc.ro/v/frez-20105

Oradea

Meron – https://cadou.ialoc.ro/v/meron-20073

Captain Bean Oradea – https://cadou.ialoc.ro/v/captain-bean-oradea-20206

Buzău 

Crown Cafe – https://cadou.ialoc.ro/v/crown-cafe-20075

MORO Coffee & Juice – https://cadou.ialoc.ro/c/moro-coffee-juice-30

Satu Mare

Meron – https://cadou.ialoc.ro/v/meron-20073